Tornado żel na potencję – kupić w aptece, instrukcje, opinie, analogi

PL

Zapewnienie jakości i zakup produktu

Aby uniknąć podróbek i analogów niskiej jakości, kupuj oryginalny produkt tylko na oficjalnej stronie internetowej. 100% jakości gwarantowanej przez producenta.

Aby uzyskać bezpłatną poradę dotyczącą sprzedawanych produktów i dostawy przez wykwalifikowanego specjalistę – wypełnij formularz online (podaj numer telefonu i swoje imię i nazwisko). W ciągu 7 minut otrzymasz oddzwonienie i będziesz mógł się skonsultować.

Tornado żel na potencję to preparat stosowany miejscowo w celu poprawy ukrwienia penisa, a co za tym idzie jego stwardnienia i powiększenia przed planowanym stosunkiem płciowym.

Potencjalne korzyści płynące z zastosowania żelu Tornado obejmują:

 • zwiększone libido;
 • zwiększona wrażliwość na bodźce dotykowe;
 • wydłużony czas podejścia;
 • nawilżenie, dodatkowo ułatwiające stosunek.

Większość tego typu preparatów oparta jest na lubrykantach na bazie wody, które można stosować bez uszkadzania prezerwatywy, z dodatkiem określonych składników aktywnych. Producenci i dystrybutorzy reklamują żele na potencję jako doskonałe remedium na zaburzenia erekcji. Jednak naukowcy i lekarze podchodzą do nich z większą dozą krytycyzmu.

Warto pamiętać, że typowy żel na potencję nie jest lekiem, a środkiem farmakologicznym, który może być sprzedawany również poza aptekami, np. w sex shopach.

Jak działa żel na potencję i powiększanie penisa Ant King

 1. 5 olejków eterycznych przygotowuje skórę do rozciągania
 2. Aktywne pektyny budują tkanki organów zarówno na długość jak i na średnicę
 3. Żelazo, sód, cynk, wapń, zapewniają długotrwałe działanie.

Jak kupić Tornado Gel

Tornado żel na potencję - kupić w aptece, instrukcje, opinie, analogi

Każdy może kupić żel Tornado. Możesz zamówić ten żel w aptece lub na oficjalnej stronie producenta. Żel na potencję można kupić w aptekach, a także w sexshopach, sklepach z suplementami diety oraz na aukcjach internetowych.

Cena żelu Tornado jest jedną z najbardziej przystępnych. Czy warto wydać kilkadziesiąt euro i używać żelu na potencję w sytuacjach awaryjnych? Opinie użytkowników na temat tego typu leków są podzielone. Internauci potrafią na forach pisać zupełnie różne opinie o tym samym żelu.

Instrukcja stosowania żelu Ant King

Instrukcja użycia żelu Ant King jest dość prosta. Jednak przeglądając fora internetowe i szukając opinii na swój temat, należy pamiętać o kilku faktach. Po pierwsze, tego rodzaju recenzje są przesiąknięte działaniami marketingowymi producentów i dystrybutorów, jak również ich bezpośredniej konkurencji.

Po drugie, działanie poszczególnych środków jest różne u różnych osób, co wynika zarówno z cech osobniczych, jak i przede wszystkim z patogenezy zaburzeń erekcji w konkretnych przypadkach.

Po trzecie, dostępne bez recepty produkty żelowe na zaburzenia erekcji są często używane przez praktykujących samoleczenie, którzy unikają kontaktu z lekarzem. W takich sytuacjach terapia nie jest oparta na rzetelnej diagnozie, trudno więc ocenić rzeczywistą skuteczność danego leku, zwłaszcza że może być on stosowany niezgodnie z zaleceniami na opakowaniu.

Analogi Tornado i opinie lekarzy

Warto wspomnieć, że w aptekach dostępne są również analogi żeli na potencję o zupełnie innym składzie i sposobie aplikacji. Mówimy o lekach o działaniu ogólnoustrojowym, przyjmowanych w postaci żelu, ale doustnie. Zawierają one aktywny składnik o nazwie sildenafil, ten sam, który znajduje się w “niebieskiej pigułce”, chwalony za swoją skuteczność, ale również bardzo drogi. Lek ten należy do grupy inhibitorów fosfodiesterazy 5.

Skład Ant King Gel

Skład żelu Tornado jest dość zróżnicowany. Zawiera niemal identyczne składniki, różniące się jedynie proporcjami. Analizując trzy losowo wybrane środki na potencję, znajdujemy w nich takie składniki jak (kolejność zgodna z opisem producentów lub dystrybutorów):

 • arginina, guarana, żeń-szeń, kofeina, miłorząb japoński, chmiel;
 • arginina, żeń-szeń, miłorząb japoński, guarana, chmiel, kofeina;
 • kofeina, guarana, ginkgo, żeń-szeń, owies, chmiel, mentol.

Wyżej wymienione substancje stanowią żelazną grupę naturalnych środków na erekcję, z których większość jest stosowana od wieków i wywodzi się w szczególności z tradycyjnej medycyny chińskiej i indyjskiej. Wśród wszystkich substancji tego typu, w skład żeli na potencję wchodzi nie tylko ekstrakt z Tribulus terrestris, który wykorzystywany jest głównie do produkcji tabletek stymulujących erekcję.

Potencjalna skuteczność jego stosowania wynika z właściwości poszczególnych składników:

 1. Żeń-szeń jest rośliną, której wyciąg również pomaga zwiększyć produkcję tlenku azotu w organizmie. Środek ten był stosowany już w starożytnych Chinach, ale jego skuteczność została potwierdzona przez współczesne badania naukowe;
 2. Ginkgo japońskie – wspomaga transport tlenu i składników odżywczych oraz utrzymuje krążenie krwi w naczyniach krwionośnych. Zwalcza również aktywność wolnych rodników, chroniąc komórki przed starzeniem i uszkodzeniem;
 3. Guarana i kofeina – pobudza, łagodzi zmęczenie, pobudza mikrokrążenie;
 4. Owies – ma działanie uspokajające, antydepresyjne i wyciszające.

Wskazania i przeciwwskazania

Wskazania i przeciwwskazania do stosowania żelu Tornado zależą od indywidualnych potrzeb.

Rozwodzić się czy nie?

Rozwodzić się czy nie rozwodzić Ant King gel – to pytanie zadawane jest przez wielu. Ale ogólnie rzecz biorąc, użytkownicy uważają, że nie jest to rozwód.

Tornado żel na potencję

Prawdziwe opinie

Eugeniusz, 41 lat

Żel na erekcję poprawia ukrwienie penisa i zwiększa przyjemność, jest kluczem do udanego seksu i niezapomnianych doznań. Stymulujący intymny żel nawilżający na bazie wody zapewnia znaczną poprawę libido i intensywną siłę erotycznego podniecenia.

Michał, 44 lata

Z pomocą tego żelu erekcyjnego, mogłem wzbogacić swoje życie seksualne, rozpieszczać swoje ciało i zmysły, dając przyjemność mojej żonie.

Siergiej, 56 lat

Spodobał mi się starannie opracowany skład żelu, oparty na specjalnie dobranych składnikach, wykazuje skuteczne właściwości stymulujące. Jedwabista konsystencja szybko się wchłania, wystarczy tylko tyle, by cieszyć się pełnią erotycznych uniesień.

Rate article
llakomy.com
Add a comment