Krople na potencję Kamasutra: Instrukcje i recenzje

PL

Krople Kamasutra na potencję zwiększają libido, wzmacniają erekcję i przedłużają stosunek seksualny. Kupuje się je na własną rękę, lekarze nie przepisują produktu, ponieważ nie jest to produkt medyczny, lecz suplement diety – suplementy diety. Dlatego przed zamówieniem produktu należy upewnić się, że dysfunkcja seksualna nie jest wynikiem problemów hormonalnych lub chorób zakaźnych narządów płciowych. W tym przypadku krople są bezsilne.

Krople na potencję Kamasutra: Instrukcje i recenzje

Forma uwalniania i skład

W złożonej kompozycji, głównymi składnikami aktywnymi są ekstrakty:

 1. Od littorinae, ślimak bezkręgowy mięczak. Stymuluje produkcję hormonu odpowiedzialnego za męską siłę – testosteronu.
 2. Z północnego mchu, który rośnie tylko w nadmorskiej Norwegii, Cladoniarangiferina, krzaczasty porost. Poprawia krążenie krwi, zwiększa napięcie naczyń krwionośnych.
 3. Wątroba żabnicy, ryby. Podczas swojego życia gromadzi cynk, produkując go z wody morskiej.
 4. Kryl – ten owoc morza uzupełnia zapasy pożytecznych substancji niezbędnych do stabilnego funkcjonowania układu rozrodczego.

Ekstrakty te zawierają bogaty kompleks składników odżywczych. Obejmuje on:

 • jod, bor, chrom, magnez, cynk, selen;
 • tokoferol, retinol, witaminy z grupy B;
 • Kwas usninowy;
 • aminokwas tryptofan;
 • tłuszcze wielonienasycone;
 • przeciwutleniacz astaksantyna.

Działanie

Ze względu na swój złożony skład, regularne przyjmowanie kropli Kamasutra na potencję ma działanie przeciwzapalne, normalizuje przepływ krwi w obszarze miednicy, sprzyja wypełnianiu krwią ciał jamistych. Wspomaga popęd seksualny, zwiększa libido, wzmacnia system nerwowy, przyspiesza przenoszenie impulsów, zwiększa elastyczność ścian naczyń krwionośnych. Hamuje aktywność hormonów stresu, hamuje rozwój depresji, stymuluje produkcję serotoniny – substancji odpowiedzialnej za nastrój.

Kompleks witaminowo-mineralny przywraca siły obronne, zapobiega nowotworom “męskich” narządów – prostaty, pęcherza moczowego, odbytnicy. Poprawia pracę zastawek odwrotnych żył. Oczyszcza naczynia krwionośne z nagromadzonego na powierzchni “złego” cholesterolu, ma działanie antyoksydacyjne.

Wielonienasycone kwasy tłuszczowe zwiększają elastyczność mięśni w ścianach naczyń krwionośnych. Odpowiadają one za metabolizm na poziomie komórkowym, zwiększają odporność na stres i przywracają równowagę hormonalną. Dodatkowo suplement diety jest antyoksydantem – zwiększa wytrzymałość i chroni wątrobę przed toksynami uwalnianymi podczas palenia papierosów lub syntetyzowanymi podczas spożywania alkoholu.

Wskazania i przeciwwskazania

Krople Kamasutry nie są lekarstwem. Zalecane są jako profilaktyczne leczenie u mężczyzn z

 • niestabilna erekcja;
 • obniżone libido;
 • obniżona potencja i idiopatyczna impotencja;
 • Przedwczesny wytrysk.

Dozwolone do wprowadzenia schematu terapeutycznego (po konsultacji z lekarzem) w celu przyspieszenia powrotu do zdrowia po specyficznych i niespecyficznych zakażeń układu moczowo-płciowego, po wyczerpaniu chorób wywołanych ogólnym osłabieniem organizmu, leczenia w związku z zaburzeniami układu rozrodczego. Stosowany w celu przywrócenia sił w aktywnym życiu seksualnym.

Pomaga utrzymać funkcje seksualne przy osłabiającym wysiłku fizycznym, przy naturalnych zmianach wiekowych – mężczyźni po 45 roku życia, sportowcy, mężczyźni pracujący umysłowo, o niestabilnym podłożu emocjonalnym. Może uzupełnić leczenie chorób zakaźnych, w celu normalizacji metabolizmu i przywrócenia rezerwy użytecznych substancji.

Przeciwwskazania

BAD zawiera składniki egzotyczne, więc mogą wywoływać reakcje alergiczne. Jako objaw indywidualnej nietolerancji uważane zaburzenia trawienia, reakcje skórne – pojawienie się wysypki, podrażnienie i obrzęk błony śluzowej jamy ustnej. Chociaż nie przeprowadzono długoterminowych badań dotyczących preparatu złożonego, nie zaobserwowano ostrych objawów, takich jak obrzęk Quinckego, wstrząs neurotoksyczny lub podobne.

Krople Kamasutra na potencję nie mogą być stosowane jako ogólny tonik dla kobiet, mężczyzn poniżej 18 roku życia. Należy zachować ostrożność w przywracaniu potencji u osób z chorobami układu krążenia w wywiadzie, w tym z mikrowylewami lub udarami. Wysiłek seksualny i zwiększony przepływ krwi może pogorszyć ogólny stan.

Nie należy przyjmować w przypadku hiperwitaminozy. Nadmierny poziom witamin z grupy B, minerałów – cynku, jodu, magnezu może powodować bezsenność, wzmożone pobudzenie nerwowe. Ze względu na retinol występują podrażnienia i wysypki skórne, zwiększone wydzielanie histaminy.

Kierunki specjalne

Efekt terapeutyczny występuje tylko przy regularnym stosowaniu, a następnie utrzymuje się przez 4 do 6 miesięcy. Jednorazowe użycie nie pomoże przywrócić funkcji erekcji i przedłużyć stosunek seksualny.

Co ciekawe, w instrukcji użycia kropli Kamasutra znajduje się nawet dość nieoczekiwana rada – aby zmyć lek alkoholem lub zażyć go razem z alkoholem. Dodatkowa pojedyncza dawka w trakcie przyjmowania Kamasutry zwiększa aktywność seksualną i pomaga zaspokoić partnerkę. Oznacza to, że zażywając Kamasutrę nie trzeba zmieniać swojego nawykowego trybu życia i nie trzeba korygować swojej diety.

Nie ma potrzeby próbować leczyć chorób zakaźnych za pomocą Kamasutry, chociaż może być ona włączona do kursu terapeutycznego w celu odzyskania zdrowia. Kompleksowy związek nie ma działania przeciwbakteryjnego, a jedynie wzmacnia aktywność immunologiczną.

Nie zaobserwowano przypadków przedawkowania. Ale przy naruszaniu zaleceń instrukcji, zwiększaniu częstotliwości przyjmowania lub porcji przyjmowanych jednorazowo, pacjenci skarżyli się na rozwój biegunki, nudności, gorycz w ustach, pojawienie się zgagi. Dlatego podczas stosowania suplementu diety należy przestrzegać dawkowania. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy podczas terapii konieczne jest długotrwałe współżycie seksualne.

Aplikacja

Spożycie jest doustne. Pomimo braku etanolu, preparat należy wstępnie rozcieńczyć w 1 łyżce wody – dodać 3-5 kropli. Czas trwania kursu – 5-15 dni. Następnie po 2-tygodniowej przerwie zabieg jest powtarzany.

Pić raz dziennie, najlepiej o tej samej porze. Ale można stosować 20 minut przed stosunkiem. Pozytywny efekt jest zauważalny w ciągu 5-6 dni, później efekt jest tylko podtrzymywany i trwa od 3 miesięcy do pół roku.

Krople na potencję Kamasutra

Przy profilaktycznym stosowaniu, w celu uzupełnienia organicznej rezerwy pożytecznych substancji, krople przyjmuje się przez 10 dni, z tą samą częstotliwością, po 10 kropli jednorazowo, niezależnie od spotkań z partnerami. Jest to kurs jednorazowy, który nie wymaga powtórzenia. Kamasutra jest również stosowana jako część schematu terapeutycznego w leczeniu różnych chorób dotykających sfery seksualnej.

Zakup i przechowywanie

Nie należy szukać leku w aptece – nie ma tam dostępnych kropli na potencję. Producent tłumaczy to faktem, że w tym przypadku wzrasta ryzyko dystrybucji podrobionych produktów. Trzeba wiedzieć, gdzie prawdziwy nabywca może go kupić. Zamów suplementy diety na oficjalnej stronie internetowej.

Należy szukać oryginalnego opakowania i instrukcji – tłumaczenie na język rosyjski jest obowiązkowe. Maksymalny czas dostawy po złożeniu zamówienia wynosi 1,5 tygodnia. Kurier przywozi towar do Twojego domu, nie wymagamy przedpłaty.

Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze pokojowej w miejscu chronionym przed światłem. Roztwór w szczelnie zamkniętej butelce zachowuje swoje działanie przez 2 lata od daty produkcji podanej na opakowaniu. Po otwarciu zużyć w ciągu 3 miesięcy. Nie dopuszcza się opadów atmosferycznych.

Recenzje

Instrukcje obiecują szybki wzrost potencji i przedłużone działanie, trwające od 3 do 6 miesięcy. Jednak lekarze, z którymi często konsultują się pacjenci, czy suplementy diety dla mężczyzn z egzotycznymi składnikami przywracają potencję, nie uważają tego środka za wystarczająco skuteczny. Można to wyjaśnić faktem, że Kamasutra nie jest lekarstwem. Jednocześnie nie zaprzecza się działaniu terapeutycznemu kompozycji.

Zanim zdecydujesz się na zakup, powinieneś przeczytać opinie pacjentów:

Nie należy liczyć na magiczne działanie kropli Kamasutra na potencję. Zawierają one jednak substancje, które mają bezpośredni wpływ na zwiększenie libido. Są to cynk – przywracający pożądanie seksualne, witaminy z grupy B – poprawiające przewodnictwo impulsów oraz kompleks kwasów tłuszczowych – zwiększający napięcie naczyń krwionośnych. Suplementy diety przyjmowane są w przypadku zaburzeń seksualnych, w celu rehabilitacji po wyczerpującym stresie – psychicznym i fizycznym, po stresie. Jeśli przyczyną impotencji jest zaburzenie seksualne lub patologia wymagająca leczenia, krople nie pomogą.

Instrukcje i recenzje
Rate article
llakomy.com
Add a comment